Uživatel:  
Heslo:  

Nový uživatel
Zapomenuté heslo

Přihlášení přes Facebook fb login
PŘIHLÁŠENÍ

Diskuze

Pozdra mrtvoly 2 3   20 odpovědí

Poslední příspěvek 10.10. - Kojot   

Pepíno Fazer T (24.7.): Zdar lumpové. Zdravím vás ze záhrobí.

Servisni manual  

AJS Regal-Raptor DD250E '08

Zypos23 (8.10.): Ahoj vsem.nemate prosim nekdo manual k teto moto?? Dekuji vsem

Czech Endurance Cup 2018 skončil  

Martin "Franky" (2.10.): O víkendu jsme absolvovali anoncovanou akci WM + CEC na Slovakiaringu. Ve vytrvalostním seriálu endurance se našemu teamu Factory Racing I. podařilo po 4 hodinám a přibližně jedno-sto absolvovaných okruhových kol zvítězit v závodě kategorie SSP. (V polovině závodu byl ve vedení team Supersporťáci (Dafit) o 0,5 vteřiny / v cíli jsme jim nadělili 1,5 minuty :)! Tím pádem se náš po pádech a zraněních provizorně sestavený mezinárodní team FR = já Čech, Marek Slovák a Mário Němec (DDRák) stal vítězem vytrvalostního seriálu endurance "šestistovek". -----Mimoto jsem měl možnost vyzkoušet si na vlastní kůži = konečně také strojek pro MS! S malinkou vsuvkou = československý z roku 1971, kubatury 50ccm, ostrý tovární Tatran. Úplně parádní svezení s tímto strojem kategorie Fichtl vysochaném z hořčíku, se sáním šoupátkem, sedmikvaltem, suchou spojkou....s výkonem cca 15 HP a maximálkou 160km/h. PARÁDNÍ ZÁŽITEK - TAK "NASRANÁ VOSA" JEDE JAKO Z PRAKU!!!
Další témata


MOTOCYKLY naposledy přidáno
Rozvodoví řetes 17.10.
tiger.m: je to automat ci manual ?
Servisni manual 8.10.
Zypos23: Ahoj vsem.nemate prosim nekdo manual k teto moto?? Dekuji vsem
Olej a mazání motoru 30.8.
Gunži Ganž: Mám Dr 650 poctivé staré kladivo jezdím jen pole louky terén .. vyrobce olej 10w40 ale já vyskousel 20w60 je hustší a po 1vymene se zdá že motor o něco stichne jde to poznát po zahřátí motoru.. mám starší moto r.v 1990 už má něco odbehano :) mám no 3roky
Kmitající řídítka 13.8.
Marek L: Mám s topcase podobné zkušenosti. Když v něm mám něco těžšího, tak se řídítka musí stále držet oběma rukama.
123
CHATOSLET naposledy přidáno
Pozdra mrtvoly 10.10.
Kojot: Mno, náš výlet do Alp skončil po cca 1700 km neslavně a posledních 100 km GéSo jelo na valníku. Naštěstí jsem nezustal v IT. Už řeším alternátor a regulátor. Baterka je ok. Rozebral jsem to, a nestačím se divit, jak to soudruzi z NDR mají vymyšlený. Rotor i stator frčí v olejové lázni. Na cívkách je cosi napečeného a v oleji proudí jakýsi černý tečky.. nevim jestli je to karbon. Piliny to nejsou, ten drobný sajrajt jde rozmáznout nehtem. Takže doufám, že to způsobil jen ten alternátor a ty sračky se napekly při tom jak se šlusnul. Ale nechápu jak to vzniká.. jinde to není jen na těch cívkách. Kola hřídele, víka vše čisté..
Pozdra mrtvoly 8.10.
Pepíno Fazer T: xxx
Czech Endurance Cup 2018 skončil 2.10.
Martin "Franky": O víkendu jsme absolvovali anoncovanou akci WM + CEC na Slovakiaringu. Ve vytrvalostním seriálu endurance se našemu teamu Factory Racing I. podařilo po 4 hodinám a přibližně jedno-sto absolvovaných okruhových kol zvítězit v závodě kategorie SSP. (V polovině závodu byl ve vedení team Supersporťáci (Dafit) o 0,5 vteřiny / v cíli jsme jim nadělili 1,5 minuty :)! Tím pádem se náš po pádech a zraněních provizorně sestavený mezinárodní team FR = já Čech, Marek Slovák a Mário Němec (DDRák) stal vítězem vytrvalostního seriálu endurance "šestistovek". -----Mimoto jsem měl možnost vyzkoušet si na vlastní kůži = konečně také strojek pro MS! S malinkou vsuvkou = československý z roku 1971, kubatury 50ccm, ostrý tovární Tatran. Úplně parádní svezení s tímto strojem kategorie Fichtl vysochaném z hořčíku, se sáním šoupátkem, sedmikvaltem, suchou spojkou....s výkonem cca 15 HP a maximálkou 160km/h. PARÁDNÍ ZÁŽITEK - TAK "NASRANÁ VOSA" JEDE JAKO Z PRAKU!!!
Pozdra mrtvoly 25.9.
Kojot: Rychlejší jsi, ale jel jsi rychleji, než stihl anděl strážný letět..bud rád že tě našel.. :) Připrav se na jaro..
123