Uživatel:  
Heslo:  

Nový uživatel
Zapomenuté heslo

Přihlášení přes Facebook fb login
PŘIHLÁŠENÍ

Téma: VŠEM POVEDENÝ ROK 2019  1 odpověď

přispět

Martin "Franky"
1.1.
[1] ...potkat se na motovýstavě a samo na Chatosletu 38. ;)! Abychom nedopadli jako ČMN po té, kdy je pustil Marek L.
přispět     reagovat na Martin "Franky"          
Martin "Franky"
26.2.
[2] S Davidem se budeme v neděli potloukat - od před-poledne dále do odpoledne - na výstave v Letňanech (když tak naviděnou)-
přispět              

POSLEDNÍ DISKUTOVANÉ TÉMA

Chatoslet podzim 2018 2 3 4   39 odpovědí

včera 17:28 sem přispěl Pepíno Fazer T
Martin "Franky": Jedeme někam s CK Chatoslet? Když tak něco domluvíme s Pítrsem. Trochu se tady v tom opět upraveném fóru obtížněji orientuji, tak jestli jsem něco přehlédl = pak se omlouvám. A JINAK --- kdyby jste chtěli něco vědět (někdo už ví) --- tak jsme minulý týden vyhráli NEJdelší vytrvalostní závod seriálu Czech Endurace Cup 2018 na 7 hodin Le-Slovakiaring :)))))! ----To je paráda, že nám to ještě pořád jde (já mám pořád původní stroj jako ve 2008). Přitom se mi stálí kluci z teamu Michal a Mário před závodem zranili a nemohli nastoupit. Team jsme tak doplnili dvěma kamarády z "přírody" RR a jedním Slovákem od rozpadlé konkurence GARO R.. No, pravda = těšil jsem se, že budu muset jet celých 7 hodin sám, ale v tom horku jsem byl rád za střídání (takže "jen" 3 hodiny) :D. (22.8.)

DALŠÍ DISKUTOVANÁ TÉMATA

Pozdra mrtvoly 2 3 4   39 odpovědí

18.3. přispěl Kojot

VŠEM POVEDENÝ ROK 2019   1 odpověď

26.2. přispěl Martin "Franky"

Mondial Piega 1000   2 odpovědi

26.2. přispěl Martin "Franky"

Údržba Jihcheng JC250-6   1 odpověď

1.2. přispěl Marek L