Koupil jsem Hondu CB900 Hornet r.v.2003, po dosažení 140.km. a víše se nedá na motorce jet připadám si jak na vodní posteli nebo jak koni, prosím vás...

Koupil jsem Hondu CB900 Hornet r.v.2003, po dosažení 140.km. a víše se nedá na motorce jet připadám si jak na vodní posteli nebo jak koni, prosím vás nasetkal se někdo s takovým problém děkuji za odpověd´.

2 odpovědi

Podle toho, co jsi napsal, se toho bez svezení na té motorce moc určit nedá. není ani jasné, jestli to pochází od pérování nebo ne, takže tak jak otázka stojí může být ve hře strašně moc věcí - můžou být v háji přední vidlice, málo nebo žádný olej v nich, můžou to dělat pneumatiky, může být i rám po havárce, může být něco volného na zadním pérování, může být v háji zadní tlumič, můžou být v háji ložiska v kolech, můžou být v háji ložiska řízení, uložení kyvky a nebo spousta jiných věcí.
Většinou, když někdo chce motorku prodat, tak už dlouho předtím neřeší spoustu věcí, které by řešil, kdyby počítal s tím, že si motku ještě nějakou dobu nechá. Pro nového majitele je to sice nová motorka, ale v podstatě by se měla udělat generálka všech věcí, které často odcházejí.

Můžeš zkusit přesněji popsat, co se s motorkou děje, ale většinou se stejně musí jít možnost po možnosti a eliminovat jednu po druhé, takže spíš doporučuju nechat na tý motorce nechat svézt někoho, kdo je schopný určit, odkud problém pochází, a pak řešit, kde by mohl být zakopaný pes.
Dobré ráno, moc děkuji za odpověd´ ložiska v krku jsou nové a utažené dle návodu, oil v tlum. je nový, tlum. mají menší vakl, pneu jsou nové a moto dělá pořád to samé při rychlosti nad 140.km. začne poposkovat na silnici tak že se nadá udržet a musíš ubrat nebo ji zalehnout svoji váhou na nádrž a skakaní ustane nikdy jsem se s takovím problémem nesetkal.
Ještě jednou děkuji za odpověd´.
Zdeněk.

Tvá odpověď

 
nebo
Captcha

Není to přesně to co jsi hledal? Zkus najít podobnou otázku pomocí tagů  nebo polož vlastní otázku.