Uživatel:  
Heslo:  

Nový uživatel
Zapomenuté heslo

Přihlášení přes Facebook fb login

Líbí se mi motocykly TRIUMPH, ale při 193 cm a 13Okg nevím co si pořídit...

Související motocykl: Triumph LEGEND TT '00
Přeji hezký den,
můj dotaz není technického rázu, motocykly TRIUMPH se mi líbí, ale při mé postavě 193cm a 13Okg
nevím co si pořídit. Nemůžete mi poradit. Předem děkuji za odpovědˇ.

1 odpověď

Chápu. Jde ti zřejmě o to, že když si sedneš na skútra padinu, tak abys nevypadal jako na minibiku nebo že ti ze zadku jen kouká kolečko....
No, ale 130 kilo a necelý 2 metry zase není nic, s čím by nešo nic podnikat. Prostě jen potřebuješ VELKOU motorku (čím větší tím lepší), a neměl by to být třeba supersport. Záleží samozřejmě na tvých preferencích, protože kdybys byl fanda zrovna do těch supersportů, tak si prostě pořídíš 675ku a budeš si na ní stejně lítat. Ale vzhledem ke své postavě se určitě pohodlněji svezeš na motorkách, kde nebudeš tolik předkloněný a nádrž tě nebude pořád píchat do břicha. Pro velký chlapy jsou přímo dělaný třeba velký choppery, anebo velká cestovní endura, jako třeba Tiger 1200. Pokud jsi na cestování, tak tady bych to viděl na něco jako Honda Goldwing nebo Kawasaki Voyager nebo tak něco.
Je to teď ale takový věštění z kávové ssedliny, protože jsi ani nenapsal, jestli rád jezdíš rychle nebo si spíš užíváš, na co motorku chceš vůbec používat a tak. Výběr správné motorky většinou není snadný proces, v tvým případě je to ještě horší, ale určitě se na tvé vyhlédnuté motorce svez ještě předtím, než ji koupíš.

Tvá odpověď

 

Příloha k odpovědi

Typ přílohy:
Soubor:
Popis:
nebo
Captcha

Není to přesně to co jsi hledal? Zkus najít podobnou otázku pomocí tagů  nebo polož vlastní otázku.