zaistenie sekundárneho ozubeného kolesa

Související motocykl: Yamaha XT 500 '88
Chcel by som sa opýtať, ako sa volá súčiastka, ktorá zabezpečuje sekundárne ozubené koleso proti posuvu a vypadnutiu. Zároveň by som potreboval zistiť, kde by som túto súčiastku zohnal a taktiež, kde by sa dal stiahnuť manuál, ale v češtine resp. slovenčine. Ďakujem.

1 odpověď

1. Bohužel mi není úplně jasné, jaké sekundární ozubené kolečko myslíš, jestli u řetězu nebo v převodovce nebo nějaké jiné. Ale ono je to asi stejně jedno, protože hlavně budeš potřebovat podívat se na katalog náhradních dílů, a ten najdeš nejspíš u oficiálních dealerů Yamahy, kde to také koupíš. Jinde to snad ani nesháněj, třeba z nějakého vraku, to se vůbec nevyplatí. Ev. můžeš zkusit na webu třeba PartsDepot., i když zrovna XT500 ´88 jsem tam nenašel, leda zkusit jiné roky. Ale u té Yamahy bys to měl přesně podle VIN tvé motorky.


2. Manuál:
Nahoře na liště najdeš záložku Servisní manuály. Do vyhledávacího okénka vepiš Yamaha XT 500, opiš kód a můžeš si stáhnout kompletní servisní manuál na tuhle motorku. Tam najdeš nejen žádané, ale i spoustu dalších informací.

Tvá odpověď

 

Příloha k odpovědi

Typ přílohy:
Soubor:
Popis:
nebo
Captcha

Není to přesně to co jsi hledal? Zkus najít podobnou otázku pomocí tagů  nebo polož vlastní otázku.