Katalog motocyklů » 2013 » Honda VT1300CS
Honda VT1300CS
Honda VT1300CS
model 2013
objem 1312 cm3
výkon 41,6 kW (57 k)
kategorie chopper/cruiser
zhlédnuto 640x
upravit
» 1/2015 vložil uživatel bikes
exclamation U tohoto bajku není uvedena obecná charakteristika. Pomoz nám ji doplnit.
google vyhledat foto Honda VT1300CS (google.cz)
Názory motorkářů
Přidat názor
question Jaký je tvůj názor na motocykl Honda VT1300CS '13?
Přidat hodnocení
Hodnocení motocyklu
question Jak hodnotíš motocykl Honda VT1300CS '13?
Přidat hodnocení
  • 1
Technická data Honda VT1300CS
Základní informace
Model Honda VT1300CS
Rok 2013
Kategorie Custom / Cruiser
Motor a převodovka
Zdvihový objem 1312 ccm
Typ motoru V2, čtyřtaktní
Výkon 56,99 k (41,6 kW)) při 4250 ot/min
Kompresní poměr 9,2:1
Vrtání x zdvih 89,5 x 104,3 mm
Ventilů na válec 4
Řízení paliva / rozvod SOHC
Chlazení Kapalina
Převodovka 5-rychlostní
Primární převod, sekundární převod Hnací hřídel (kardan)
Palivový systém Vstřikování. PGM-FI s automatickým enricher obvodem
Spotřeba paliva 4,93 l/100 km
Skleníkové plyny 114,4 CO2 g/km
Detaily motoru 52 ° V-twin
Zapalování Digital s 3-dimenzionální mapování, 2 jiskry na válec
Točivý moment 107 Nm při 2250 ot/min
Podvozek, pérování a kola
Přední pneu 90/90-21
Zadní pneu 200/50-18
Přední brzdy dvojtý disku. ABS. Dvoutřmenem
Zadní brzdy Kotoučové. ABS
Zadní pérování Teleskopický tlumič s nastavitelným tlumením brance a 35-polohy předpětí pružiny nastavitelnost, 95mm náprava cestovní
Přední pérování 45mm teleskopická vidlice se zdvihem 130 mm a 102,4 mm na nápravu cestování
Průměr předních brzd 336 mm
Průměr zadních brzd 296 mm
Kola Hliníková slitina
Míry a objemy
Objem nádrže 20,30 l
Suchá hmotnost 309 kg
Poměr hmotnosti/výkonu 0,1844 k/kg
Celková výška 1 150 mm
Celková délka 2,575 mm
Celková šířka 900 mm
Světlá výška 126 mm
Rozvor 1 805 mm
Výška sedla 678 mm
Ostatní specifikace
Startér Elektrický
Barevná provedení Oranžová, stříbro
exclamation
Technická data jsou pouze orientační!
Všem komunikativním bikerům a bikerkám děkujeme!
Bikes team
envelope feedback - napište nám
Diskuze k Honda VT1300CS
Nové diskuzní téma
Chtěl bych si koupit tuhle motorku. Máte někdo...?
Nejčastěji prohlížené modely Honda
2012
Honda Varadero 1000
996 ccm 69 kW (94 k)
2013
Honda CBR 125 R
125 ccm 10 kW (14 k)
Honda Varadero 125
125 ccm 11 kW (15 k)
Honda XL 600 V Transalp
583 ccm 53 kW (72 k)
Honda CA 125 Rebel
124 ccm 8 kW (11 k)
Honda CB 600 F HORNET
600 ccm 69,3 kW (94 k)
Honda CB 600 F HORNET