Katalog motocyklů » 2011 » Honda VT1300CR ABS
Honda VT1300CR ABS
Honda VT1300CR ABS
model 2011
objem 1312 cm3
kategorie chopper/cruiser
zhlédnuto 565x
upravit
» 12/2012 vložil uživatel bikes
exclamation U tohoto bajku není uvedena obecná charakteristika. Pomoz nám ji doplnit.
google vyhledat foto Honda VT1300CR ABS (google.cz)
Názory motorkářů
Přidat názor
question Jaký je tvůj názor na motocykl Honda VT1300CR ABS '11?
Přidat hodnocení
Hodnocení motocyklu
question Jak hodnotíš motocykl Honda VT1300CR ABS '11?
Přidat hodnocení
  • 1
Technická data Honda VT1300CR ABS
Základní informace
Model Honda VT1300CR ABS
Rok 2011
Kategorie Chopper / cruiser
Motor a převodovka
Zdvihový objem 1312 ccm
Typ motoru V2, čtyřtaktní
Vrtání x zdvih 89,5 x 104,5 mm
Ventilů na válec 3
Řízení paliva / rozvod OHC
Chlazení Kapalina
Převodovka 5-rychlostní
Palivový systém Vstřikování. Elektronické vstřikování paliva (PGM-FI)
Spojka Mokrá multi-plate vinutými pružinami
Zapalování tranzistor typu
Točivý moment 103 Nm při 2750 ot/min
Podvozek, pérování a kola
Přední pneu 140/80-17M
Zadní pneu 170/80-15M
Přední brzdy Jednokotoučová
Zadní brzdy Kotoučové. Volitelné ABS
Zadní pérování Kyvná vidlice
Přední pérování Teleskopická vidlice
Míry a objemy
Pohotovostní hmotnost (včetně náplní) 330 kg
Objem nádrže 16 l
Suchá hmotnost 315 kg
Celková výška 1 085 mm
Celková délka 2 650 mm
Celková šířka 970 mm
Světlá výška 130 mm
Rozvor 1 785 mm
Výška sedla 680 mm
Ostatní specifikace
Startér Elektrický
Barevná provedení Červená, černá
Sedlo 2 osoby sedadla
exclamation
Technická data jsou pouze orientační!
Všem komunikativním bikerům a bikerkám děkujeme!
Bikes team
envelope feedback - napište nám
Diskuze k Honda VT1300CR ABS
Nové diskuzní téma
Tahle motorka se mi líbí. Nevíte někdo, kde se dá...?
Nejčastěji prohlížené modely Honda
2012
Honda Varadero 1000
996 ccm 69 kW (94 k)
2013
Honda CBR 125 R
125 ccm 10 kW (14 k)
Honda Varadero 125
125 ccm 11 kW (15 k)
Honda XL 600 V Transalp
583 ccm 53 kW (72 k)
Honda CA 125 Rebel
124 ccm 8 kW (11 k)
Honda CB 600 F HORNET
600 ccm 69,3 kW (94 k)
Honda CB 600 F HORNET