Katalog motocyklů » 2008 » Honda VTX1300C Classic
Honda VTX1300C Classic
model 2008
objem 1312 cm3
kategorie chopper/cruiser
zhlédnuto 1267x
upravit
» 12/2012 vložil uživatel bikes
exclamation U tohoto bajku není uvedena obecná charakteristika. Pomoz nám ji doplnit.
google vyhledat foto Honda VTX1300C Classic (google.cz)
Názory motorkářů
Přidat názor
question Jaký je tvůj názor na motocykl Honda VTX1300C Classic '08?
Přidat hodnocení
Hodnocení motocyklu
question Jak hodnotíš motocykl Honda VTX1300C Classic '08?
Přidat hodnocení
  • 1
Technická data Honda VTX1300C Classic
Základní informace
Model Honda VTX1300C Classic
Rok 2008
Kategorie Chopper / cruiser
Motor a převodovka
Zdvihový objem 1312 ccm
Typ motoru V2, čtyřtaktní
Kompresní poměr 9,2:1
Vrtání x zdvih 89,5 x 104,3 mm
Ventilů na válec 3
Řízení paliva / rozvod SOHC
Chlazení Kapalina
Převodovka 5-rychlostní
Primární převod, sekundární převod Hnací hřídel (kardan)
Palivový systém Karburátor. Single 38mm konstantní rychlost karburátor
Zapalování Digitální s tří-dimenzionální mapování, dvě zapalovací svíčky na válec
Podvozek, pérování a kola
Přední pneu 110/90-M19
Zadní pneu 170/80-M15
Přední brzdy Jednokotoučová
Zadní brzdy Jednokotoučová
Zadní pérování Zadní: Dva tlumiče s pěti polohy pružinou předpětí nastavitelnosti
Úhel předních vidlí 32,0°
Stopa 149 mm
Přední pérování 41mm vidlice
Přední pérování - zdvih 130 mm
Průměr předních brzd 336 mm
Průměr zadních brzd 296 mm
Zadní pérování - zdvih 91 mm
Míry a objemy
Objem nádrže 18,16 l
Suchá hmotnost 307,5 kg
Rozvor 1 662 mm
Výška sedla 697 mm
Ostatní specifikace
Barevná provedení Metallic Black, Metallic Silver, Red Candy, Pearl žlutá
exclamation
Technická data jsou pouze orientační!
Všem komunikativním bikerům a bikerkám děkujeme!
Bikes team
envelope feedback - napište nám
Diskuze k Honda VTX1300C Classic
Nové diskuzní téma
Můžu si v téhle motorce měnit olej sám, nebo...?
Nejčastěji prohlížené modely Honda
2012
Honda Varadero 1000
996 ccm 69 kW (94 k)
2013
Honda CBR 125 R
125 ccm 10 kW (14 k)
Honda Varadero 125
125 ccm 11 kW (15 k)
Honda XL 600 V Transalp
583 ccm 53 kW (72 k)
Honda CA 125 Rebel
124 ccm 8 kW (11 k)
Honda CB 600 F HORNET
600 ccm 69,3 kW (94 k)
Honda CB 600 F HORNET