Katalog motocyklů » 2011 » Honda VT1300CS ABS
Honda VT1300CS ABS
Honda VT1300CS ABS
model 2011
objem 1312 cm3
kategorie chopper/cruiser
zhlédnuto 508x
upravit
» 12/2012 vložil uživatel bikes
exclamation U tohoto bajku není uvedena obecná charakteristika. Pomoz nám ji doplnit.
google vyhledat foto Honda VT1300CS ABS (google.cz)
Názory motorkářů
Přidat názor
question Jaký je tvůj názor na motocykl Honda VT1300CS ABS '11?
Přidat hodnocení
Hodnocení motocyklu
question Jak hodnotíš motocykl Honda VT1300CS ABS '11?
Přidat hodnocení
  • 1
Technická data Honda VT1300CS ABS
Základní informace
Model Honda VT1300CS ABS
Rok 2011
Kategorie Chopper / cruiser
Motor a převodovka
Zdvihový objem 1312 ccm
Typ motoru V2, čtyřtaktní
Kompresní poměr 9,2:1
Vrtání x zdvih 89,5 x 104,3 mm
Ventilů na válec 3
Řízení paliva / rozvod OHC
Chlazení Kapalina
Převodovka 5-rychlostní
Primární převod, sekundární převod Řetěz
Palivový systém Vstřikování
Detaily motoru SC61E Engine
Zapalování tranzistor typu
Točivý moment 103 Nm při 2750 ot/min
Podvozek, pérování a kola
Přední pneu 90/90-21
Zadní pneu 170/80-15M
Přední brzdy Kotoučové. Anti-lock brzd (ABS)
Zadní brzdy Kotoučové. Anti-lock brzd (ABS)
Zadní pérování Kyvná vidlice
Úhel předních vidlí 33,0°
Stopa 115 mm
Přední pérování Teleskopická vidlice
Míry a objemy
Objem nádrže 16 l
Suchá hmotnost 310 kg
Celková výška 1 100 mm
Celková délka 2 580 mm
Celková šířka 820 mm
Světlá výška 130 mm
Rozvor 1 785 mm
Výška sedla 684 mm
Ostatní specifikace
Sedlo 2 osoby sedadla
exclamation
Technická data jsou pouze orientační!
Všem komunikativním bikerům a bikerkám děkujeme!
Bikes team
envelope feedback - napište nám
Diskuze k Honda VT1300CS ABS
Nové diskuzní téma
Tahle motorka se mi líbí. Nevíte někdo, kde se dá...?
Nejčastěji prohlížené modely Honda
2012
Honda Varadero 1000
996 ccm 69 kW (94 k)
2013
Honda CBR 125 R
125 ccm 10 kW (14 k)
Honda Varadero 125
125 ccm 11 kW (15 k)
Honda XL 600 V Transalp
583 ccm 53 kW (72 k)
Honda CA 125 Rebel
124 ccm 8 kW (11 k)
Honda CB 600 F HORNET
600 ccm 69,3 kW (94 k)
Honda CB 600 F HORNET